Povrchová úprava oken a dveří

U dřevěných oken a dveří je povrchová úprava nejen zárukou dokonalého estetického vzhledu, ale v prvé řadě podmínkou pro zachování jejich dlouholeté životnosti a funkčnosti.

Povrchovou úpravu provádíme špičkovými vodou ředitelnými akrylátovými barvami Zowosan od renomované německé firmy ZOBEL. Je nanášena  4- vrstvou technologií.

Bezbarvá impregnace nanášená máčením dokonale chrání dřevěný materiál před vlhkostí, dřevokaznými houbami, plísněmi a dřevokazným hmyzem

Vzorník lazur na okna a dveře

Další vrstva – probarvený základ – udává základní odstín oken a dveří, dále dřevo impregnuje a připravuje povrch pro dokonalé přilnutí vrchního nástřiku.

Konečná vrstva  se provádí dvojnásobným nástřikem vrchního probarveného lazurovacího či krycího laku na bázi vícepolymerní akrylátové pryskyřice. Tyto laky se vyznačují  tvrdým, avšak dlouhodobě dokonalým elastickým povrchem s vysokou odolností proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům a také vysokou odolností proti UV záření od slunce.

Nabízíme širokou škálu odstínů.

Řada Color-Line Nature – základní lazurovací odstíny

Lazury color line NATURE

Řada Color-Line Clasic – rozšířené lazurovací odstíny

Lazury colorline CLASSIC

Krycí odstíny dle stupnice RAL nebo NCS.

Barevnice RAL

Naše výrobky najdete především v regionech Ostrava, Havířov a Frýdek Místek, realizovali jsme ale zakázky po celé republice – podívejte se na naše reference

Potřebujete nová okna nebo dveře?

Pošlete nám poptávku, zpracujeme ji zdarma